Parohija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Parohija



WE££©ÖM3 ÖN FORüM PÀ®ÖH¡JÀ!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiParohija SearchLego Srbija je srpski kolekcionarski lego forumforum vezan za horrore, paranormalne misterije, gotiku, HalloweeUpbeat Impulse is supreme web resource for a mindful life

 

 Generals Direktni Downloadi kod nas !!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 36
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Empty
PočaljiNaslov: Generals Direktni Downloadi kod nas !!!   Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 10:41 am

Generals Mods

Reborn version 6: Public Beta
Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Disk Download Now! Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Usa

Shockwave
Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Disk Download Now! Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Usa
Nazad na vrh Ići dole
Guterill
Site Owner
Site Owner
Guterill


Muški Broj poruka : 160
Lokacija : Parohija Reputacija: ■■■■■■□
Posao/hobi : Mucenik/Administrator
Reputation : 1
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Direktni Downloadi kod nas !!!   Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 1:18 am

Daj neke screenshootove.
Nazad na vrh Ići dole
http://parohija.forumsr.net
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 36
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Direktni Downloadi kod nas !!!   Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 2:12 am

Schreenshotovi za Generals po meni nista ne znace jer se gleda odozgo i nepregledno je. Jednino se zumira i uhvati slika kad neko oce da predstavi neki efekat, jedinicu ili tako nesto. Sad nemam vreme za to postavicu drugi put.
Bolje je da se postave pocetne slike kao sto sam uradeo za moju verziju ovde na forumu
Nazad na vrh Ići dole
Sukhoi
Globalni Moderator
Globalni Moderator
Sukhoi


Muški Broj poruka : 131
Godina : 31
Lokacija : Kubinka Air Base
Posao/hobi : moderator globalnog zagrevanja
Iskustvo : Termonuklearno, hidrogensko i vakuum oružje masovnog uništenja.
Reputation : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Direktni Downloadi kod nas !!!   Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 5:17 am

Dobro je što su preko američkog servera. Jednom sam našao neki engleski, francuski i nemački, valjda, prepenjuni su... Sve od 98 do 100 %. Sranje živo.
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 36
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Generals Direktni Downloadi kod nas !!!   Generals Direktni Downloadi kod nas !!! Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 5:59 am

Imalo je i ovde francuski i nemacki i valjda australijski. Ja sam zato uzeo ovaj jer ionako nas sajt jedva podrzava download zapravo ne podrzava ali kao sto vidite ...
Nazad na vrh Ići dole
 
Generals Direktni Downloadi kod nas !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Generals Superversion 2
» Generals Rise of the red

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Parohija :: Game World :: Strateške igre-
Skoči na: