Parohija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Parohija



WE££©ÖM3 ÖN FORüM PÀ®ÖH¡JÀ!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiParohija SearchLego Srbija je srpski kolekcionarski lego forumforum vezan za horrore, paranormalne misterije, gotiku, HalloweeUpbeat Impulse is supreme web resource for a mindful life

 

 Kakvu konekciju za internet koristite?

Ići dole 
2 posters

Zanima me kakav pristup internetu imate, i koliko ste zadovoljni sa njim? Takodje bih hteo da cujem neke preporuke
1. Dial-up
Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_lcap0%Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. (A)DSL
Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_lcap50%Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
3. Wireless
Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_lcap0%Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4. ISDN
Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_lcap0%Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Kablovski net
Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_lcap50%Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
6. Nesto drugo...
Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_lcap0%Kakvu konekciju za internet koristite? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4
 

AutorPoruka
Guterill
Site Owner
Site Owner
Guterill


Muški Broj poruka : 160
Lokacija : Parohija Reputacija: ■■■■■■□
Posao/hobi : Mucenik/Administrator
Reputation : 1
Datum upisa : 03.11.2007

Kakvu konekciju za internet koristite? Empty
PočaljiNaslov: Kakvu konekciju za internet koristite?   Kakvu konekciju za internet koristite? Icon_minitimeNed Nov 11, 2007 5:33 am

Zanima me kakav pristup internetu imate, i koliko ste zadovoljni sa njim? Takodje bih hteo da cujem neke preporuke.Ja ima telekomov 512-64 ADSL i oblican je.
Nazad na vrh Ići dole
http://parohija.forumsr.net
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Kakvu konekciju za internet koristite? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvu konekciju za internet koristite?   Kakvu konekciju za internet koristite? Icon_minitimePet Nov 16, 2007 3:20 am

Ja imam Jotelov 764-192 i extra je
Nazad na vrh Ići dole
 
Kakvu konekciju za internet koristite?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji internet browser koristite?
» Koji IM koristite?
» Koji Firewall koristite?
» Koji mobilni koristite?
» Koji search engine koristite?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Parohija :: Internet :: Internet usluge-
Skoči na: