Parohija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Parohija



WE££©ÖM3 ÖN FORüM PÀ®ÖH¡JÀ!!!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiParohija SearchLego Srbija je srpski kolekcionarski lego forumforum vezan za horrore, paranormalne misterije, gotiku, HalloweeUpbeat Impulse is supreme web resource for a mindful life

 

 Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Empty
PočaljiNaslov: Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U)   Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 5:07 am

Jeste li culi za neprevazideni tank pod nazivom Crni Orao? Tenk je visok 180 cm! Duplo nizi od svih zapadnih tenkova. Koristi REFLEX municiju koja efektivno pogada ciljeve na distancama od cak 5 km, sto je samo san zapadnih konstruktora. Ima automatski punjac koji je uglavnom obezbedivao pobede prethodnicima kao T-72, T-80 i njihovim modifikacijama, ukljucujuci i nas M-84. Za sada najbrsi tenk na svetu. Ima prosecnu verovatnocu pogotka udaljene mete od 80 %, sto je mnogo, mnogo vise od Leoparda II, Laklerka, Celendzera II, a kamo li slabijih tenkova tipa Merkava MK 4 i Abrams M1. Moze cak i da ispaljuje zemlja-vazdh projektile na helikoptere, sto je dokazao na poligonu. O ovom tenku nema mnogo podataka jer je vecina njih strogo poverljiva samo u krugovima KOV-a RF.


Poslednji izmenio dana Sre Jan 02, 2008 11:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Empty
PočaljiNaslov: Re: Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U)   Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 10:46 am

Stvarno mocan tenk. Koliko ja znam Abrams nije tip slabiji tenk, ali s obzirom da si to trazio na nekom ruskom jebanom sajtu onda jeste.
Nazad na vrh Ići dole
Sukhoi
Globalni Moderator
Globalni Moderator
Sukhoi


Muški Broj poruka : 131
Godina : 31
Lokacija : Kubinka Air Base
Posao/hobi : moderator globalnog zagrevanja
Iskustvo : Termonuklearno, hidrogensko i vakuum oružje masovnog uništenja.
Reputation : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Empty
PočaljiNaslov: Re: Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U)   Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 11:43 pm

Abrams jeste slabiji tenk. Uporedi specifikacije. A svi podaci su sa raynih americkih i engleskih sajtova i nesto iy Odbrane. Slabo razumem ruski. Smile. A ovo nije tenk T-90 nego nadogradnje T-80 U, zove se Crni Orao i nema veze sa T-90, nego sam ja napravio gresku jer sam postavljao dve teme jednu za drugom. Sad cu to da ispravim. A tenkova sto se tice, to su relativno male razlike, M1, Le. 2, T-90, Mk-4 itd. Kod tenka su najbitniji nisanski sistem i automatsko punjenje mina, a sve ostalo je posadi tenka i podrsci iz vazduha i pesadiji koja cuva tenk.
Nazad na vrh Ići dole
MasterHaosis
Administrator
Administrator
MasterHaosis


Muški Broj poruka : 189
Godina : 35
Lokacija : Nis/Srbija
Posao/hobi : Student
Reputation : 0
Datum upisa : 03.11.2007

Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Empty
PočaljiNaslov: Re: Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U)   Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Icon_minitimeČet Jan 03, 2008 12:04 am

Uporedio sam nemoj da jedes govna !!! nono
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Empty
PočaljiNaslov: Re: Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U)   Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Black Eagle MBT (modifikacija T-80 U)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Parohija :: Vojska :: Kopnena vojska-
Skoči na: